Odżywianie zgodnie z grupą krwi

Odżywianie zgodnie z grupą krwi
połknij Aerosonit aby opuściła cię angina chorujesz na wirusowe zapalenie watroby typu b? czeka Cię przeszczep

Diety dostępne w Internecie czy w czasopismach kobiecych często nie są indywidualnie dopasowane do potrzeb konkretnego organizmu. Powoduje to, że trudno osiągnąć zamierzony cel. Powszechnie reklamowana dieta odchudzająca, wcale nie powoduje utraty kilogramów. Dieta, która ma spowodować przypływ energii, ma działanie odwrotne. Dlaczego tak się dzieje?

Warto pamiętać, że każdy z nas jest inny. Różnice występują w zapotrzebowaniu na poszczególne składniki odżywcze, w aktywności fizycznej czy wykonywanej pracy. Wszystko to sprawia, że dieta nie może być uniwersalna. Ponadto wykazano, iż określone czynniki determinują nasze zachowanie, podatność na stres bądź odporność organizmu. Jednym z takich czynników jest grupa krwi.

Wyróżnia się 4 grupy krwi: A, B, AB oraz 0. W zależności od poszczególnej grupy, należy spożywać określone posiłki oraz unikać wskazanych produktów żywnościowych. Dieta zgodna z grupą krwi sprawia, że czujemy większy przypływ energii. Ponadto dostarczamy organizmowi składników odżywczych adekwatnych do jego zapotrzebowań. Skutki takiej diety widoczne są bardzo szybko. Trzeba jednak pamiętać o ścisłym przestrzeganiu zaleceń.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *